Aktuálně jsou dostupné zpáteční letenky do Sydney za pouhých 19 327 Kč. V ceně je zahrnuto jedno příruční a dvě odbavená zavazadla, a to vše pouze s jedním přestupem! Navíc v období slunečných a teplých dní pravého australského léta. Co byste řekli na to udělat si výlet na druhý konec světa a strávit dovolenou v Austrálii?

Akční letenky do Sydney

Vybrat si můžete z termínů od ledna do dubna 2020. Jedná se o let z Vídně s jedním přestupem na čínském letišti Kanton a jednou technickou zastávkou v Urumqi. O pohodlný let se postará společnost China Southern Airlines.

Tuto letenku můžete zakoupit zde.

Ukázková letenka Vídeň – Sydney

Termín 17. 3. – 1. 4. 2020

Odlet z Vídně: 17. 3. v 18:05, přílet do Sydney: 19.3. v 9:25 (1 technická zastávka v Urumqi, 1 přestup v Kanton).

Letenka do Sydney

Odlet ze Sydney: 1. 4. ve 22:15, přílet do Vídně: 2.4. v 17:30 (1 přestup v Kanton, 1 technická zastávka v Urumqui).

Letenka do Vídně

Průvodce Sydney

Jak trávit čas v Sydney? Za návštěvu zcela jistě stojí Opera House, Harbour Bridge, Darling Harbour, Royal Botanic Garden, Bondi Beach, Manly Beach, Three Sisters.

V této metropoli je mnoho možností a to ať ve slunečném či deštivém počasí. Můžete se jen tak procházet po plážích, nakupovat na lokálních trzích, surfovat, nebo navštívit některá muzea a galerie, k tomu využijete veřejnou dopravu Sydney. Podívejte se na kompletního průvodce zajímavými místy Sydney.

Užitečné informace

  • Víza: Pro využití této akce vám stačí turistické vízum, o které si zažádáte online. Během pár hodin či dnů vám na e-mail přijde potvrzení. Vízum si vytiskněte a noste vždy u sebe společně s pasem.
  • Deklarační dokument: V letadle dostanete lístek, který souvisí s deklarací vašich věcí. Přečtěte si ho a pravdivě vyplňte. Kontroly na letištích jsou běžné. Pokud můžete, vyhněte se převozu potravin. Třeba za takový pomeranč v kufru můžete zaplatit až 200 AUD.
  • Pojištění: Porovnejte cestovní pojištění do Austrálie, uzavřít jej můžete online. Lékařská péče je v Austrálii mnohem dražší než v Evropě, zvolte vhodné limity pojištění.
  • Ubytování: Nepodceňte včasnou rezervaci ubytování. Čím dříve začnete hledat, tím více nabídek uvidíte.
  • Cesta z letiště do města: Cesta z letiště do centra trvá pár minut. Neztrácejte čas řešením toho, jak se do centra dostanete a buďte připraveni.
5/5 - (1 vote)