Austrálieprůvodce

První průvodce po Austrálii od cestovatelů, který vám pomůže při plánování vaší cesty ke klokanům. Získejte informace, které vám ušetří čas, peníze i nervy. Zažijte australské dobrodružství naplno!

PRŮVODCE JAK DO AUSTRÁLIE

Praktický průvodce pro cestovatele, kteří plánují cestu do Austrálie. Vše, co potřebujete vědět před odletem. Ušetřete si nervy a hlavně peníze. Zažijte australské dobrodružství naplno!

AUSTRÁLIE BEZ AGENTURY

od cestovatelů

231 stran

e-book ve formátu .pdf

OBSAH E-BOOKU

Cestovní pojištění

Zkušenosti a praktické rady, které cestovní pojištění je vhodné do Austrálie. Porovnáváme varianty a upozorňujeme na rizika.

Ubytování

Kde všude hledat ubytování a jak ušetřit při rezervaci online? Sdílíme tipy pro sdílené pokoje, homestay i luxusní hotely.

Doprava

Kdy je lepší využít veřejnou dopravu a kdy pronajmout auto? Jak se cestuje vlakem, trajektem a jaké jsou poplatky za dálnice a tunely?

Města

Průvodce nejvýznamnějšími městy Austrálie jako je Sydney, Perth, Melbourne, Darwin, Brisbane, Gold Coast a další.

Cestovatelská místa

Co v Austrálii navštívit a nenechat si ujít? Seznam těch nejlepších míst pro cestovatele včetně doporučených aktivit.

Užitečné informace

Praktické informace, které vám pomůžou v Austrálii s první orientací. Jaké jsou ceny, otevírací doby, základní slangová angličtina, či australská kuchyně.

Víza

Jak žádat o turistická víza a jak probíhá celý proces? Krok za krokem jak vyplnit žádost. Vše zvládnete bez agentury !

Letenky

Tipy a doporučení pro hledání levných letenek do Austrálie. Doporučené odkazy, kde sledovat akční letenky. Jak se připravit na dlouhý let?

BONUSY

Garance vrácení peněz

Pokud budete s e-bookem nespokojeni, dejte nám vědět a vrátíme vám peníze zpět. Garanci vrácení peněz uplatňujeme po dobu 30 dní od nákupu.

AUTOŘI

Andrea Željazková

Andrea studovala v Melbourne a pracovala jako au-pair v roce 2019. Cestovala na východním pobřeží Austrálie skrze Sydney a Brisbane, navštívila Ayers Rock, Cairns a také Tasmánii. Ráda sdílí své zkušenosti s dalšími Čechy, kteří chtějí vyrazit objevovat krásy Austrálie. Píše články, rozhovory, zodpovídá vaše dotazy a také spravuje sociální média.

Martin Rosulek

Na svoji první velkou zahraniční cestu se vydal Martin právě do Austrálie v roce 2011. V Sydney studoval college a pracoval v restauraci a kavárně. Cestoval po východních pobřeží, Byron Bay, Gold Coast a Brisbane. Po téměř ročním pobytu se vydal cestovat do Jihovýchodní Asie. Od té doby nepřestal cestovat a nyní pracuje na dálku jako digitální nomád.

KOUPIT PRŮVODCE JAK DO AUSTRÁLIE

Průvodce Jak do Austrálie je dostupný ve formátu PDF jako e-book (elektronická kniha).

Cena: 290 Kč

Cena: 190 Kč