LETENKY DO AUSTRÁLIE

Cena letenky do Austrálie patří k největším nákladům při plánované cestě. Vyplatí se ji proto rezervovat s předstihem. Máme pro vás tipy a rady, jak najít nejlevnější letenky do Sydney, Perth, Melbourne a jiných australských měst. Nízkonákladové lety nejsou oblíbené, protože doba letu do Austrálie trvá více jak 20 hodin. Podívejte se na naše zkušenosti s aerolinkami a vyhledáváním levných letenek.

Letecké společnosti

Mezi nejčastější letecké společnosti, které létají mezi Českou republikou a Austrálií patří.

NAJDEME VÁM LETENKU DO AUSTRÁLIE

Plánujete cestu do Austrálie? Vyplňte formulář a my vám zcela nezávazně a zdarma pošleme tipy na konkrétní letenky. Prosím specifikujte své požadavky ve formuláři.

  NÁVOD NA LEVNÉ LETENKY

  Hledáte letenku do Austrálie? Bohužel již nestíháme hledat vám letenky na míru. Připravili jsme však návod, jak jsme letenky pro vás hledali. Vyplňte svůj e-mail a obdržíte od nás nejen postup, jak najít tu nejlevnější letenku a připravit se na svůj výlet do Austrálie, ale také vám budeme e-mailem zasílat letenkové tipy, akční letenky a rady, jak ušetřit při cestování.

  Zpáteční nebo jednosměrná letenka?

  Cena dvou jednosměrných letenek je obvykle dražší než kdybyste pořizovali jednu zpáteční letenku. Pokud se přesto rozhodnete pro jednosměrnou letenku, nezapomeňte, že budete úředníky vyzváni k prokázání zpátečního dokladu odjezdu ze země.

  Letenku hledejte na více letenkových vyhledávačů

  Ano, budete zřejmě investovat nějakou tu hodinu do pečlivého hledání, ale cena letenky pak bude mnohem nižší. Nezůstávejte jen u jednoho letenkového vyhledávače, zkuste jich minimálně deset! A které jsou podle nás nejlepší?

  • Kiwi
  • Pelikan
  • Letuska
  • Skyscanner
  • Expedia
  • Kayak
  • StudentAgency

  Porovnejte cenu letenky na oficiálních stránkách aerolinky

  Tento letenkový tip se skutečně vyplácí. V porovnávači si rozklidkněte detail letu do Austrálie a zkuste si spojení najít přímo na oficiálních stránkách dané aerolinky. Často je totiž levnější. Letenkové vyhledávače a porovnávače si totiž k ceně připočítávají uričtou provizi (je to jejich byznys plán). Buďte tedy zvídaví a nespokojte se s první cenou letenky, kterou najdete.

  Cena letenky záleží na datu, kdy letíte

  Čím více flexibilní jste v době odletu, tím máme větší šanci, že najdete levnější letenku. Cena samozřejmě odráží sezónu, ale odráží také svátky a národní dny.

  Jak dlouho trvá let do Austrálie?

  Zajímá vás, jak dlouho se letí do Austrálie z České republiky? Záleží, zda letíte na západní pobřeží či východní pobřeží Austrálie, tedy do jakého města letíte. Nejkratší doba letu je do města Perth, které leží na západním pobřeží. Nejdéle se letí do Sydney. Průměrná doba letu Praha Sydney je 22 hodin. Počítejte však také s dobou, kterou strávíte přestupy a přesuny. Pokud váš let do Austrálie není přímý, strávíte několik hodin na přestupních letištích.

  CESTOVATELSKÉ TIPY

  Cestujtujte po Austrálii

  Plánujete svoji cestu do Austrálie? Nemáte ještě zcela jasno, kam všude se podívat? Připravili jsme pro vás pár cestovatelských tipů:

  Letenkou australské dobrodružství začíná

  Máte už svoji letenku do Austrálie? Skvělé! Dobrodružství může začít. Nezapomeňte, že potřebujete vízum do Austrálie, zpáteční letenku nebo doklad o odjezdu ze země, ideálně také zarezervované ubytování. A samozřejmě pár australských dolarů v kapse se také bude hodit!

  AKČNÍ LETENKY

  mezinárodní letiště Sydney

  Do Sydney z Prahy za cenu 21688 Kč: Zpáteční letenky s...

  Sydney, australské město plné rozmanitostí, velkoměsto spjaté s přírodou a kulturou místního obyvatelstva. Objevte Austrálii s akčními letenkami. Zpáteční letenky z Prahy již za...
  levné letenky perth austrálie

  Levné letenky z Vídně do Perthu, od listopadu za 29 639...

  Zaleťte si do Perthu, překvapí vás jeho velikost i odlehlost. Navíc můžete využít akci na levnější letenky, které začínají již na 29 639 Kč....
  mezinárodní letiště Sydney

  Mezinárodní letiště Sydney (SYD) v Austrálii

  Mezinárodní letiště Sydney alias Kingsford Smith International Airport in Sydney se nachází v australském přístavním městě Sydney. Smithovo letiště je jedno z nejstarších a...
  levné letenky do Sydney

  Zpáteční letenky do Sydney z Vídně již od 27 716 Kč

  Zpáteční letenky z Vídně do Sydney jsou dostupné nyní na měsíc listopad za ceny, které začínají na 27 716 Kč. Letenky mají dva přestupy....
  letenky do Melbourne

  Zpáteční letenky do Melbourne z Mnichova od 33.945 Kč

  Zpáteční letenky z Mnichova do Melbourne pořídíte již od 33.945 Kč. Vydejte se na turistický pobyt do Austrálie, jaro tam na vás čeká už...
  letenky austrálie melbourne

  Zpáteční letenky do Austrálie z Budapešti za 16624 Kč v listopadu

  Zpáteční letenky z Budapešti do Austrálie pořídíte již od 16.624 Kč. Austrálie, země protinožců láká svou přírodou i odlišnou kulturou. Udělejte si v listopadu 2023...