LETENKY DO AUSTRÁLIE

Cena letenky do Austrálie patří k největším nákladům při plánované cestě. Vyplatí se ji proto rezervovat s předstihem. Máme pro vás tipy a rady, jak najít nejlevnější letenky do Sydney, Perth, Melbourne a jiných australských měst. Nízkonákladové lety nejsou oblíbené, protože doba letu do Austrálie trvá více jak 20 hodin. Podívejte se na naše zkušenosti s aerolinkami a vyhledáváním levných letenek.

Letecké společnosti

Mezi nejčastější letecké společnosti, které létají mezi Českou republikou a Austrálií patří.

NAJDEME VÁM LETENKU DO AUSTRÁLIE

Plánujete cestu do Austrálie? Vyplňte formulář a my vám zcela nezávazně a zdarma pošleme tipy na konkrétní letenky. Prosím specifikujte své požadavky ve formuláři.

  NÁVOD NA LEVNÉ LETENKY

  Hledáte letenku do Austrálie? Bohužel již nestíháme hledat vám letenky na míru. Připravili jsme však návod, jak jsme letenky pro vás hledali. Vyplňte svůj e-mail a obdržíte od nás nejen postup, jak najít tu nejlevnější letenku a připravit se na svůj výlet do Austrálie, ale také vám budeme e-mailem zasílat letenkové tipy, akční letenky a rady, jak ušetřit při cestování.

  Zpáteční nebo jednosměrná letenka?

  Cena dvou jednosměrných letenek je obvykle dražší než kdybyste pořizovali jednu zpáteční letenku. Pokud se přesto rozhodnete pro jednosměrnou letenku, nezapomeňte, že budete úředníky vyzváni k prokázání zpátečního dokladu odjezdu ze země.

  Letenku hledejte na více letenkových vyhledávačů

  Ano, budete zřejmě investovat nějakou tu hodinu do pečlivého hledání, ale cena letenky pak bude mnohem nižší. Nezůstávejte jen u jednoho letenkového vyhledávače, zkuste jich minimálně deset! A které jsou podle nás nejlepší?

  • Kiwi
  • Pelikan
  • Letuska
  • Skyscanner
  • Expedia
  • Kayak
  • StudentAgency

  Porovnejte cenu letenky na oficiálních stránkách aerolinky

  Tento letenkový tip se skutečně vyplácí. V porovnávači si rozklidkněte detail letu do Austrálie a zkuste si spojení najít přímo na oficiálních stránkách dané aerolinky. Často je totiž levnější. Letenkové vyhledávače a porovnávače si totiž k ceně připočítávají uričtou provizi (je to jejich byznys plán). Buďte tedy zvídaví a nespokojte se s první cenou letenky, kterou najdete.

  Cena letenky záleží na datu, kdy letíte

  Čím více flexibilní jste v době odletu, tím máme větší šanci, že najdete levnější letenku. Cena samozřejmě odráží sezónu, ale odráží také svátky a národní dny.

  Jak dlouho trvá let do Austrálie?

  Zajímá vás, jak dlouho se letí do Austrálie z České republiky? Záleží, zda letíte na západní pobřeží či východní pobřeží Austrálie, tedy do jakého města letíte. Nejkratší doba letu je do města Perth, které leží na západním pobřeží. Nejdéle se letí do Sydney. Průměrná doba letu Praha Sydney je 22 hodin. Počítejte však také s dobou, kterou strávíte přestupy a přesuny. Pokud váš let do Austrálie není přímý, strávíte několik hodin na přestupních letištích.

  CESTOVATELSKÉ TIPY

  Cestujtujte po Austrálii

  Plánujete svoji cestu do Austrálie? Nemáte ještě zcela jasno, kam všude se podívat? Připravili jsme pro vás pár cestovatelských tipů:

  Letenkou australské dobrodružství začíná

  Máte už svoji letenku do Austrálie? Skvělé! Dobrodružství může začít. Nezapomeňte, že potřebujete vízum do Austrálie, zpáteční letenku nebo doklad o odjezdu ze země, ideálně také zarezervované ubytování. A samozřejmě pár australských dolarů v kapse se také bude hodit!

  AKČNÍ LETENKY

  Letenka Praha Sydney

  Zpáteční letenky z Prahy do Sydney téměř celý rok již za...

  Sydney je kosmopolitní město známé svou ikonickou přístavní scenérií, pulzující kulturní scénou a krásnými plážemi. Chcete-li i vy tohle město zažít, kupte si zpáteční...
  Zpáteční letenky Praha Sydney

  Nejlevnější letenky do Sydney nyní za 30465 Kč

  Sydney, někoho láká na kulturu, někoho na přírodu, v tak velké aglomeraci můžete zažít mnoho zážitků. Letenky se již delší dobu drží na hranici...
  Letenky z Prahy do Sydney

  Levné letenky do Sydney od března za 25 040 Kč

  Austrálie vás okouzlí neuvěřitelnými přírodními krásami, od křišťálově čistých pláží po malebné pouště. Zároveň zde zažijete jedinečnou kombinaci pestré kultury a dobrodružství, které tvoří...
  sydney opera house

  Akční zpáteční letenky do Sydney od 23 tisíc Kč

  Chtěli byste se podívat do Austrálie, ale nevíte, jestli je již ta správná doba na vaši cestu? Ano, je! Teď můžete prožít krásnou dovolenou...
  mezinárodní letiště Sydney

  Do Sydney z Prahy za cenu 21688 Kč: Zpáteční letenky s...

  Sydney, australské město plné rozmanitostí, velkoměsto spjaté s přírodou a kulturou místního obyvatelstva. Objevte Austrálii s akčními letenkami. Zpáteční letenky z Prahy již za...
  levné letenky perth austrálie

  Levné letenky z Vídně do Perthu, od listopadu za 29 639...

  Zaleťte si do Perthu, překvapí vás jeho velikost i odlehlost. Navíc můžete využít akci na levnější letenky, které začínají již na 29 639 Kč....