O nás – Kontakt

Webovou stránku JakDoAustralie.cz jsem založil, abych pomohl českým cestovatelům rychle se zorientovat a najít užitečné informace o Austrálii. Ať již plánujete cestovat, studovat anebo pracovat v Austrálii, web je rozcestníkem při plánování cesty k protinožcům.

Provozovatel webu

Martin Rosulek
IČ: 87270056
Podnikatel je zapsaný v živnostenským rejstříku (Ares databáze)
Rokycanova 6
130 00, Praha 3

info(zavinac)jakdoaustralie.cz

Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů

Jsem zakladatelem dalších cestovatelských portálů, např. Jakdousa.czJakdokanady.cz a bloguju na Digitalninomadstvi.cz. Podívat se můžete také na můj Instagram Martin Rosulek.

Redakce

Martin Rosulek

Na svoji první velkou zahraniční cestu se vydal Martin právě do Austrálie v roce 2011. V Sydney studoval college a pracoval v restauraci a kavárně. Cestoval po východních pobřeží, Byron Bay, Gold Coast a Brisbane. Po téměř ročním pobytu se vydal cestovat do Jihovýchodní Asie. Od té doby nepřestal cestovat a nyní pracuje na dálku jako digitální nomád.

Andrea Željazková

Andrea studovala v Melbourne a pracovala jako au-pair. Cestovala na východním pobřeží Austrálie skrze Sydney a Brisbane, navštívila Ayers Rock, Cairns a také Tasmánii. Ráda sdílí své zkušenosti s dalšími Čechy, kteří chtějí vyrazit objevovat krásy Austrálie.

Poradíme vám

Máte otázku k Austrálii? Zeptejte se v naší facebook skupině.

Rádi vám Martin, Andy anebo další cestovatelé poradí a budou sdílet své zkušenosti.