Spolupráce

Portál JakDoAustralie.cz hledá do svého realizačního týmu nové posily. Chcete se zapojit do vývoje webu, který má ambice být #1 na českém trhu v tématu Austrálie?

Vloger a bloger

Točíš videa z Austrálie? Máš svůj YouTube kanál?

Rádi s Tebou budeme spolupracovat. Nejenže Tě představíme svým čtenářů, získáš řadu nových sledovatelů, ale máme pro Tebe připravené další bonusy.

Jsi právě teď v Austrálii a jsi ochotný udělat video záběry? Nepotřebuješ žádnou profi techniku, dle našich zkušeností smartphone ve většině případů stačí.

Anebo píšeš svůj vlastní blog či chceš začít psát o svých zkušenostech z Austrálie?

Neváhej nás kontaktovat!

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Vaše zpráva

  Proč se mnou spolupracovat

  Jmenuji se Martin Rosulek a s úzkým realizačním týmem vyvíjíme portál JakDoAustralie.cz. Cílem je vybudovat webový portál, který bude nabízet komplexní informace o Austrálii. Primárně je portál zaměřený na:

  • Práce
  • Studium
  • Život
  • Cestování

  V Austráli jsem strávil téměř rok na přelomu 2011 a 2012. Od té doby jsem na cestách a pracuji na dálku. Tvořím webové stránky a aktivně se věnuji marketingu.

  Portál jsem založil po úspěšném vývoji webu JakDoKanady.cz a australský projekt by měl jít podobnou cestou. Austrálie je navíc oblíbenější destinací pro Čechy a potenciál tu pro různé spolupráce je obrovský. Více informací o mě a mých projektech můžete najít na mém blogu DigitalniNomadstvi.cz.


  V případě zájmu o inzerci a lead generation na portálu JakDoAustralie.cz mě prosím kontaktujte přes stránku Kontakt.