Aktuálně jsou dostupné zpáteční letenky do Darwinu za pouhých 18 792 Kč. V ceně je zahrnuto odbavené zavazadlo do 23 kg. Co byste řekli na to udělat si výlet na druhý konec světa a strávit dovolenou v Austrálii?

Akční letenky do Darwinu

Nabídka platí pro pevně stanovený termín. Jedná se o let z Prahy do Darwinu se dvěma přestupy a to ve Varšavě a Singapuru. O pohodlný let se postarají společnosti LOT a Jetstar. Při zpáteční cestě budete mít navíc čas na prohlídku moderního města Singapur.

Tuto letenku můžete zakoupit zde.

Letenka Praha – Darwin, Darwin – Praha

Termín 2. 6. – 17. 6. 2020

Odlet z Prahy: 2. června v 19:50, přílet do Darwinu 4. června ve 4:50 (přestup ve Varšavě a Singapuru).

Odlet z Darwinu: 17. června v 5:35, přílet do Prahy 18. června v 9:30 (přestup v Singapuru a Varšavě).

akční letenka z Prahy do Darwinu

Průvodce městem Darwin

Jak trávit čas ve městě Darwin a jeho okolí? Navštivte některý z národních parků, které se nachází v Severním Teritoriu Austrálie. Užijte si objevování rozmanité přírody či odpočívání na poklidných plážích. Za návštěvu zcela jistě stojí Kakadu National Park, Mindil Beach, Museum and Art Gallery of the Northern Territory nebo Darwin Oil Storage Tunnels. Podívejte se na kompletního průvodce zajímavými místy v Darwinu.

Užitečné informace

  • Víza: Pro využití této akce vám stačí turistické vízum, o které si zažádáte online. Během pár hodin či dnů vám na e-mail přijde potvrzení. Vízum si vytiskněte a noste vždy u sebe společně s pasem.
  • Deklarační dokument: V letadle dostanete lístek, který souvisí s deklarací vašich věcí. Přečtěte si ho a pravdivě vyplňte. Kontroly na letištích jsou běžné. Pokud můžete, vyhněte se převozu potravin. Třeba za takový pomeranč v kufru můžete zaplatit až 200 AUD.
  • Pojištění: Porovnejte cestovní pojištění do Austrálie, uzavřít jej můžete online. Lékařská péče je v Austrálii mnohem dražší než v Evropě, zvolte vhodné limity pojištění.
  • Ubytování: Nepodceňte včasnou rezervaci ubytování. Čím dříve začnete hledat, tím více nabídek uvidíte.
Líbil se Ti článek?